+48 331 67 43 Change language

Artykuły » Company history - Mistrall

« wstecz

Profesjonalizm, konsekwencja w dążeniu do celu, a nade wszystko poświęcenie i pasja z jaką traktujemy naszą pracę, są kluczem do sukcesu!

Od wielu lat systematycznie umacniamy naszą pozycję na Polskim i Europejskim rynku. Celem dla nas nadrzędnym jest oferowanie sprzętu niezawodnego, w racjonalny sposób dobranego do potrzeb naszych klientów, sprzętu którego solidność jest naszym znakiem firmowym!

Nasze początki sięgają roku 1959, kiedy to senior rodu Andrzej Stępień założył w Radomiu firmę „Leszcz”, specjalizującą się w produkcji haczyków, kotwiczek i metalowych przyponów do połowu drapieżników. Przez wiele dekad „kryształki” spod znaku Leszcza były synonimem pewności, solidności i najwyższych standardów. Warto również przypomnieć, że „Leszcz” był prekursorem produkcji główek jigowych na polskim rynku.

Znaczący rozwój firmy nastapił na początku lat 90-ych ubiegłego wieku, kiedy to

z widącymi firmami światowymi rozpoczęlismy kooprodukcję w zakresie projektowania wędzisk i kołowrotków. Wtedy też Firma Leszcz stała się znana jako MISTRALL.

Produkty MISTRALLA testowane są przez grono najlepszych w Polsce znawców metod spinningowej, spławikowej, castingowej i morskiej.

Obecnie Firma Mistrall jest wiodącą marką na Polskim rynku. Nasze produkty znajdują również nabywców w 25 krajach Europy. Posiadamy klub wędkarski Mistrall Fishing Team, skupiający świat artystów i profesjonalnych wędkarzy, angażujemy się w imprezy charytatywne, a także organizujemy i sponsorujemy wiele imprez rangi ogólnopolskiej, z Zawodami Aktorów Wędkarzy im. Jaremy Stepowskiego o Puchar Mistralla, na czele.


Nazwa MISTRALL jest nierozerwalnie związana z satysfakcją i zadowoleniem wielu pokoleń naszych klientów, dla których ciagle udoskonalamy i poszerzamy naszą ofertę!

Exclusive distributor: