+48 331 67 43 Change language

Artykuły » Mistrall proudly support the best Polish anglers!

« wstecz

W 2016r Mistrall jest oficjalnym sponsorem Spinningowej Kadry Narodowej. To będzie wyjątkowy rok - nasz sprzęt w rękach najlepszych polskich spinningistów!

Dla nas stanowi to powód od dumy, a dla Was będzie najcenniejszym źródłem informacji o wędkach, kołowrotkach, plecionkach i o sporcie wędkarskim w jego najbardziej emocjonującym wydaniu. Wykorzystanie sprzętu Mistrall w rozgrywkach spinningowych rangi ogólnokrajowej i międzynarodowej to, można powiedzieć, test ostateczny i najlepszy. Musicie wiedzieć, że zawody cyklu GP Polski wyprzedzają często żmudne, wielodniowe treningi, podczas których dobiera się przynęty, szykuje mapy i ćwiczy napłynięcia na miejscówki. Do znudzenia – czasem kilka dni, a czasem nawet trzy tygodnie. Na takim poziomie wędkarstwa nie ma mowy o błędach w doborze ekwipunku. Sprzęt używany w trakcie treningów i zawodów musi spełniać najwyższe oczekiwania zawodników. Tym bardziej cieszy nas, że wybór padł właśnie na Mistrall. Świadczy to o zaufaniu, jakim PZW i Kadra Narodowa obdarzyli naszą firmę. Pozwoli to na dalszy rozwój i doskonalenie oferty sprzętowej dla najbardziej wymagających spinningistów.

Będziemy wspierać kadrowiczy i kibicować razem! Specjalnie dla was, na stronie Mistrall znajdą się relacje z zawodów GP i MP w spinningu, a także informacje dotyczące rozgrywek międzynarodowych, w których udział wezmą nasi zawodnicy. By na bieżąco śledzić działania spinningowej kadry polubcie nasz profil na Facebooku i odwiedzajcie stronę. Do zobaczenia!

Skład kadry na 2016:

1. Sebastian Janiga Wędkarski Klub Sportowy Kraków Okręg PZW Kraków

2. Daniel Kowalski WKS Team Konger Okręg PZW Zielona Góra

3. Wojciech Krzyszczyk Okręgowy KW Katowice Okręg PZW Katowice

4. Andrzej Lipiński Spinningowo-Muchowy Klub Sportowy Okręg PZW Wrocław

5. Rajmud Litwiński WKS Mistrall Fishing Team Okręg Mazowiecki PZW

6. Sebastian Mazur Okręgowy Klub Wędkarski Katowice Okręg PZW Katowice

7. Wojciech Miernik KWS Lorbas Mokotów Okręg Mazowiecki PZW

8. Łukasz Panas Spinningowo-Muchowy Klub Sportowy Okręg PZW Wrocław

9. Tomasz Podkul WKS Krosno Okręg PZW Krosno

10. Sławomir Przybylski KWS Okoń Olsztyn Okręg PZW Olsztyn

11. Józef Wyspiański WKS Pionier Wałbrzych Okręg PZW Wałbrzych

12. Maciej Żejmo KWS Okoń Olsztyn Okręg PZW Olsztyn

 


Exclusive distributor: